Informacja dla obligatariuszy obligacji wyemitowanych przez GANT Develompent s.a. z siedzibą w Legnicy
Obligacje serii AX Obligacje serii H Obligacje serii AW Obligacje serii D

O Kancelarii

KRWLEX.pl O nas

Kancelaria Koziński Rosicki i Wspólnicy powstała w 2007 r. i jest prężnie rozwijającą się spółką zapewniającą kompleksowe doradztwo prawne i podatkowoksięgowe na rzecz podmiotów gospodarczych. Doświadczony zespół, posiadający kilkuletnią praktykę w obsłudze prawnej przedsiębiorców, zapewnia świadczenie na rzecz Klientów usług na najwyższym poziomie. Wszyscy członkowie zespołu Kancelarii przykładają szczególną wagę do stałego kształcenia, poszerzania wiedzy zawodowej by utrzymać najwyższy standard oferowanych usług.

Naszymi klientami są przedsiębiorcy z branży developerskiej, budowlanej, IT, obrotu wierzytelnościami, szeroko pojętej branży handlowej, branży usług reklamowych i usług szkoleniowych, pośrednictwa nieruchomości i produkcji rolniczej. Posiadamy doświadczenie w obsłudze korporacyjnej grup kapitałowych, jak również spółek kapitałowych i osobowych oraz przedsiębiorców indywidualnych.

Nasi Klienci to przedsiębiorcy działający na terenie całego kraju, jak również podmioty zagraniczne.

Zespół Kancelarii tworzą radcy prawni, aplikanci radcowscy oraz prawnicy zajmujący się obsługą prawno podatkową naszych Klientów oraz zespół księgowych zapewniający obsługę księgoworachunkową. Współpracujemy z notariuszami, adwokatami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz przedstawicielami innych zawodów prawniczych w celu zapewnienia kompleksowego rozwiązywania problemów naszych Klientów.

Nasza Kancelaria świadczy usługi również w języku angielskim. Współpracujemy dodatkowo z tłumaczami zapewniającymi tłumaczenia również na inne języki obce.

Kancelaria Prawnicza
Koziński Rosicki i Wspólnicy
ul. Kościuszki 1/3
50-037 Wrocław
tel. 071 78 33 250
fax. 071 78 33 256

© by JARLEY